Stanovisko města Nové Město nad Metují k placené inzerci Ing. V. Zilvara v týdeníku ECHO

pod názvem "Vývoj přeložky I/14 v Novém Městě nad Metují".
Dne 17. ledna 2014 byla v regionálním inzertním týdeníku ECHO zveřejněna placená inzerce Ing. Václava Zilvara nazvaná "Téma k diskuzi: Vývoj přeložky I/14 v Novém Městě nad Metují".
K textu který obsahuje soukromé názory Ing. Zilvara a není redakcí ECHA jakkoli korigován či konfrontován například s názory nezávislých odborníků, se město Nové Město nad Metují nebude vyjadřovat. K záležitostem, které jsou obsahem článku, se město již opakovaně vyjádřilo.

Stanovisko města je dostupné na oficiálních webových stránkách Nového Města nad Metují, v článku Stanovisko k otevřenému dopisu členů petičního výboru adresovaného starostovi.

Podrobné informace k procesu pořizování územního plánu jsou rovněž zveřejněny webu  v článku
Nový územní plán Nového Města nad Metují.

Petr Hable
starosta města