město Nové Město nad Metují
Nové Město nad Metují

Užitečné odkazy

Zobrazeno 1-30 ze 41

Axis4 info

Axis4info je internetový systém komplexní evidence produktů a činností podnikatelských subjektů a institucí z veškerých oborů průmyslu, obchodu a služeb.

Axis4 info

careerjet.cz

Vyhledávač práce Careerjet dokáže jednoduchým vyhledáním poskytnout uchazečům o zaměstnání široký výběr pracovních nabídek, shromážděný z různých internetových stránek, a zkrátit tak čas potřebný na procházení všech pracovních stránek jednotlivě.

careerjet.cz

CEP Konzultační místo – energetika

Od 1.1.2011 se mohou jednotlivé obce, popřípadě malí a střední podnikatelé v problematice energetiky obrátit na konzultační místo, které zřídil Královéhradecký kraj spolu s Centrem evropského projektování v součinnosti s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. Dotazy mohou být směřovány např. do oblasti legislativy, spotřeby energií nebo možností čerpání dotací v oblasti energetiky.

CEP Konzultační místo – energetika

City Portals.cz - prace.cz

Informační box obsahuje několikrát denně aktualizované nabídky práce z Nového Města nad Metují a okolí (v okruhu 30 km). Najdete zde nabídky práce na plný i zkrácený úvazek, brigády, nabídky pro OZP, aktuality z trhu práce, právního rádce a kontakty na váš Úřad práce.

City Portals.cz - prace.cz

Cykloutoulky

Stránka pro fanoušky cestování, turistiky a cykloturistiky.

Cykloutoulky

České hory - turistický informační server

Největší množství informací o českých horách na jednom místě. Výběr ubytování pomocí digitálních map, last minute, kvalitní průvodce, cyklotrasy, tisíce fotografií, počasí, on-line kamery, sníh, virtuální trasy, tipy na výlet, pátrání v krajině, ski areály, doprava, lanovky, zajímavosti z regionů, infocentra, seznamka v horách, diskuzní systém virtuální chata v horách...

České hory - turistický informační server

ČSOP JARO Jaroměř

Záchranná stanice pro volně žijící živočichy, ekocentrum, akce pro veřejnost, péče o přírodu a krajinu.

ČSOP JARO Jaroměř

dTest - spotřebitelská poradna

Bezplatné právní poradenství z oblasti spotřebitelského práva (reklamace, nedodání zboží v termínu, poškození oděvu v čistírně, předváděcí akce, ubytování v hotelu nižší kategorie, vysoké vyúčtování za energie, podmínky pojistných, úvěrových a leasingových smluv a jiné) na telefonní lince 299 149 009 v po-pá 9-17 hod.

dTest - spotřebitelská poradna

EUROPE DIRECT

Europe /Direct/ - evropská síť informačních center EU. Poskytuje informace informace o různých tématech týkajících se EU, včetně informací o právech a možnostech občanů EU a způsobu jejich využití

EUROPE DIRECT

Fotogalerie Jiřího Bárty

Pan Jiří Bárta poskytl fotomateriál pro nové oficiální stránky města. Tento materiál byl použit v několika rubrikách. Jeho fotografie byla vybrána i pro návrh designu úvodní stránky. Děkujeme.

Fotogalerie Jiřího Bárty

HEWER - služby osobní asistence (pečovatelské služby)

Hewer, o. s. je občanské sdružení poskytující služby osobní asistence seniorům a lidem s tělesným, smyslovým nebo mentálním postižením. Službu poskytujeme v místě pobytu klienta 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků.

HEWER - služby osobní asistence (pečovatelské služby)

Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením o.p.s.

Nabízíme poradenství, tlumočnické služby, půjčování kompenzačních pomůcek, setkávání nedoslýchavých a neslyšících osob, rekondiční pobyty, přednášky, besedy, výlety a další akce.

Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením o.p.s.

Charitativní aukce

Nakupujte, prodávejte na www.charitativniaukce.cz
a podpořte projekt financování obědů sociálně slabým školákům. Princip charitativních aukcí spočívá v tom, že osoba prodávající v aukci nějakou věc či službu, si sama určí, kolik % z výtěžku aukce daruje Světýlku o.p.s. a kolik si ponechá. Nabídněte v charitativních aukcích dětské oblečení, šperky, knihy, elektroniku. Na své si přijdou všichni, kdo se zabývají ruční výrobou a chtějí své produkty zpeněžit.

Charitativní aukce

JOOBLE

Vyhledávač práce - prochází nabídky na skoro všech pracovních portálech v ČR. Automaticky odfiltruje zdvojené záznamy. Působí ve více než 65 zemích světa.

JOOBLE

Kladské pomezí, o.p.s.

Organizace podporující trvale udržitelný rozvoj cestovního ruchu na území regionu Kladské pomezí – bývalý okres Náchod a Jestřebí hory. Zakladatelem je Svaz cestovního ruchu Kladské pomezí, který sdružuje 19 měst a obcí, 4 dobrovolné svazky obcí a 20 podnikatelů a jiných organizací z oblasti cestovního ruchu.

Kladské pomezí, o.p.s.

Kulturní týdeník Houser

Kulturní týdeník HOUSER distribuovaný ZDARMA na více než 700 distribučních místech v 7 městech v ČR a to Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, České Budějovice, Plzeň s kulturním přehledem kin, klubů, divadel a galerií.

Kulturní týdeník Houser

Liga za práva vozíčkářů


OS Liga za práva vozíčkářů bylo založeno na sklonku roku 1990. Na jeho vzniku se podíleli zejména lidé se zdravotním postižením nespokojení se způsobem života zdravotně postižených občanů v naší zemi. Zakladatelé organizace O. Pechar, A. Sedlačíková, O. Erben a další vtiskli Lize do vínku motto: „...jen nechodíme!“, které má dodnes svoji hlubokou pravdivost.

Liga za práva vozíčkářů

Linka bezpečí

Linka pomoci nabízí pomoc dětem a mladým lidem nejen v jejich obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech.

Linka bezpečí

Mapování bariér

Posláním projektu je iniciovat tvorbu místních partnerství za účelem podpory sociální integrace osob se zdravotním postižením. Prostředkem by měly být prvotní impulzy k systematickému řešení problematiky odstraňování architektonických a orientačních bariér, což v konkrétních případech umožní zdravotně postiženým spoluobčanům faktický přístup k okolní společnosti.

Mapování bariér

Náchodský swing

Časopis Náchodský SWING se stal neodmyslitelnou součástí nejen kulturního života náchodského regionu a jeho mladá redakce se bude snažit prestiž, kterou se časopisu podařilo vydobýt, nadále zvyšovat zkvalitňováním své činnosti jak po stránce formální, tak obsahové.

Náchodský swing

Návštěva lékaře

Návštěva lékaře je největším portálem na vyhledávání lékařů v ČR. Vedle přímých kontaktů na lékaře obsahuje také kontakty na pohotovosti.

Návštěva lékaře

NEUVOO

Vyhledávač pracovních míst, funguje v ČR a dalších 60 zemích, slouží k snadnému hledání práce v blízkém okolí i po celém světě

NEUVOO

Orlický.net

Internetový zpravodajský portál pro Orlické hory a podhůří.

Orlický.net

Péče o duševní zdraví

Občanské sdružení PÉČE O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ, které pomáhá lidem s duševním onemocněním a jejich rodinám. Služby jsou bezplatné. Poradenství může být poskytnuto i anonymně. Péče o duševní zdraví - Středisko Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492.
Tel.: 494 322 025, 773 915 747

Péče o duševní zdraví

Pečuj doma

Diakonie Českobratrské církve evangelické zřídila pro pečující webové stránky Pečuj doma s přehlednými a důležitými informacemi.

Pečuj doma

Počasí Nové Město nad Metují

Podrobná předpověď počasí pro Nové Město nad Metují ze stránek yr.no v češtině

Počasí Nové Město nad Metují

Podnikatel.cz

Poskytujeme ucelený přehled informací pro podnikatele. Radíme začínajícím podnikatelům a sledujeme změny pro ty zaběhnuté. Zároveň monitorujeme jakékoli legislativní změny s dopadem na podnikání a nabízíme ty nejširší databáze informací, které jsou informačně hodnotné pro podnikatele i odbornou veřejnost.

Podnikatel.cz

Poradna pro lidi v tísni

Posláním PLT je poskytovat odborné sociální poradenství lidem v nepříznivé sociální situaci, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami či s pomocí svých blízkých a jsou obětí trestných činů, v akutní či dlouhodobé krizové situaci, v hrozící nebo nastalé platební neschopnosti (insolvenci), nebo jsou chováním osob v platební neschopnosti ohroženi.

Poradna pro lidi v tísni

Portál Nové Město na Moravě

Portál Nové Město na Moravě nabízí nejen informace o městě a jeho okolí, katalog firem, přehled kulturních, sportovních a společenských akcí a spoustu zajímavých tipů na výlet. Na stránkách nechybí ani nabídka nemovitostí, ubytování a práce, přehled taxislužeb, regionální předpověď počasí, regionální zpravodajství, horoskopy...

Portál Nové Město na Moravě

Portál regionálních informačních serverů

Regionální informační servisy (RIS) jsou provozovány k podpoře informačního zabezpečení pro území jednotlivých krajů ČR. Jejich úkolem je poskytovat informační zázemí krajským orgánům pro podporu územního rozvoje a řízení odvětví v jejich působnosti a podnikatelům, investorům a občanům pro jejich aktivity.

Portál regionálních informačních serverů
Zobrazeno 1-30 ze 41

Informace od nás

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Sociální sítě

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
5
30
6
1
6
2
7
3
6
4
8
5
6
6
7
7
7
8
6
9
8
10
6
11
9
12
6
13
6
14
9
15
9
16
7
17
10
18
11
19
8
20
6
21
7
22
9
23
11
24
9
25
9
26
8
27
7
28
9
29
10
30
8
31
8
1
8
2
8

Mobilní aplikace

v_obraze

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Google play
App Store

Interaktivní mapa

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč