město Nové Město nad Metují
Nové Město nad Metují

Adresář firem

Za správnost údajů odpovídají jednotlivé firmy. V případě změny nás kontaktujte.

Rádi byste zde uveřejnili informace o novoměstské firmě, které zde zatím není uvedena? Stačí vyplnit a podepsat dotazník OI Žádost o zveřejnění údajů na novoměstském webu - firmy (zadost_firmy_gdpr.docx (78.96 kB)) a odeslat jej na adresu MěÚ - oddělení informatiky, náměstí Republiky 6, 549 01 Nové Město nad Metují, případně na e-mail: kunteova@novemestonm.cz.

Zveřejnění informací je zdarma.

 

Nenašli jste potřebnou informaci v tomto adresáři?

Zkuste Centrální katalog produktů, služeb a činností firem v informačním systému hospodářské komory ČR   AXIS4INFO - http://www.axis4.cz/

SAB - Trafo, s.r.o.

Výroba toroidních transformátorů, prodej LED osvětlení.

SÁDROKARTONY Matějů

Montáž sádrokartonů a minerálních podhledů, rekonstrukce podkroví a půdní vestavby, tepelné izolace. Působíme ve Východních Čechách, Náchodsko, příp. celé ČR. Záruka 5 let.

SALIT - průmyslové podlahy

Specializace na kompletní rekonstrukce průmyslových podlah, realizace litých syntetických podlah, pokládka drátkobetonových desek s nášlapnou vrstvou, ochranné nátěry, poradenská a servisní činnost.

SDRUŽENÍ ROZHODCŮ s.r.o.

Řešení majetkových sporů mimosoudní cestou

Sklenářství - Petr Valášek

ZASKLÍVÁNÍ - klasické, termoizolačními dvoskly, bezpečnostním sklem. Zasklívání výkladních skříní. Lepení terárií, akvárií, prodejních vitrín. Prodej silikonu a tmelu. Broušení a vrtání skla, rámování a paspartování obrazů. Dodávky žáruvzdorných a kalených skel. Zakázky dohodou.

SLÉVÁRNA, spol. s r.o.

Výrobce odlitků ze šedé litiny, kanalizační litina.

SPRÁVA ZÁMKU rodiny Bartoň-Dobenín v Novém Městě nad Metují

Prohlídky zámku a zámecké zahrady, možnost pronájmu reprezentačních prostor pro koncerty, bankety, semináře, konference, plesy, módní přehlídky a výstavy. Možnost pronájmu zámecké kaple k církevním obřadům.

STAVEBNINY DSK s.r.o.

Prodej a rozvoz stavebních materiálů.

STODŮLKA Libor - Povrchové úpravy ve vakuu

Firma provádí povrchové úpravy různých materiálů (plasty, sklo, renovace parabol, dekorativní bižuterie atd.) ve vakuu. Konstrukce vakuových zařízení, servis a opravy.

STUDIO EIGHT - webdesign, tvorba www

Eight je perspektivní moderní studio, které poskytuje kompletní služby v oblasti tvorby designu a internetových prezentací. Svými cenami předčí mnohá studia ale nikdy na úkor kvality.

SUN SCHOOL

Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, polštiny; příprava na mezinárodní zkoušky z angličtiny KET, PET, FCE, CAE, CPE, z němčiny ZD, MSF a z francouzštiny DELF.

SURFCENTRUM u Milana

umístěné v katastru obce Velká Jesenice v jihozápadní části vodní nádrže Rozkoš nabízí tyto služby: půjčovna a škola windsurfingu, půjčovna lodiček, šlapadel a katamaránů (plachetnic), výuka vysoce adrenalinového sportu KITE SURFING, možnost ubytování ve vlastním zařízení...

Informace od nás

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Sociální sítě

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
10
30
9
31
8
1
6
2
6
3
9
4
7
5
9
6
9
7
8
8
9
9
8
10
10
11
10
12
10
13
9
14
10
15
12
16
11
17
11
18
8
19
9
20
11
21
10
22
8
23
8
24
9
25
9
26
8
27
9
28
8
29
8
30
9
1
8
2
5

Mobilní aplikace

v_obraze

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Google play
App Store

Interaktivní mapa

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč