město Nové Město nad Metují
Nové Město nad Metují

Výsledek losování pořadí volebních stran pro volby do zastupitelstva obcí 2010

Výsledek losování pro označení pořadí volebních stran na hlasovacím lístku pro volby do zastupitelstva města Nové Město nad Metují a do zastupitelstev obcí v jeho správním obvodu.

Volby do zastupitelstva obcí 2010
Dle ust. §8 odst.1) vyhlášky MV č. 59/2002 Sb., sdělujeme výsledek losování pro označení pořadí volebních stran na hlasovacím lístku pro volby do zastupitelstva příslušné obce:
Obec pořadí na hlasovacím lístku

Nové Město nad Metují

1. Křesťanská a demokratická unie-Československá strana lidová
2. Sdružení politické strany Volba pro město a nezávislých kandidátů s názvem Volba pro Nové Město
3. Komunistická stana Čech a Moravy
4. Občanská demokratická strana
5. TOP 09 a Věci veřejné
6. Česká strana sociálně demokratická

Bohuslavice

1. Křesťanská a demokratická unie-Československá strana lidová
2. Sdružení nezávislých kandidátů Bohuslavice
3. Občanská demokratická strana
4. Česká strana sociálně demokratická

Černčice

nezávislý kandidát 1. Václav Zítko
" " 2.  Milena Skalická
" " 3. Jiří Poláček
" " 4. Ladislav Tylš
" " 5. Ladislava Štěpánová
" " 6. Michal Khandl
" " 7. Mgr. Iva Stonjeková
" " 8. Mgr. Miroslava Ježková
" " 9. Ludmila Matoušová

Mezilesí

1. Sdružení nezávislých kandidátů – s  názvem - Sdružení nezávislých kandidátů obce Mezilesí II
2. Sdružení nezávislých kandidátů – s  názvem - Sdružení nezávislých kandidátů obce Mezilesí I

Nahořany

nezávislý kandidát 1.  Milena Zákravská
" " 2.  Aleš Vlášek
" " 3.  Miloš Kratěna
" " 4.  Gabriela Šichanová
" " 5.  Josef Hlávko
" " 6.  Ivana Rousková
" " 7.  Radek Hlávko
" " 8.  Miloš Bednář
" " 9.  Vladimír Kotyza
" " 10. Milena Valášková
" " 11. Václav Pavel

Provodov – Šonov

1.  SNK Evropští demokraté
2. Křesťanská a demokratická unie-Československá strana lidová

Slavětín nad Metují

nezávislý kandidát 1. MVDr. Miroslav Věříš
" " 2. MUDr. Růžena Potočková
" " 3. Rudolf Hanuš
" " 4. Jiří Hovorka
" " 5. Ing. Vladimír Tláskal
" " 6. Pavel Dašek
" " 7. Ing. Pavel Novák
" " 8. Pavel Jakl

Vršovka

nezávislý kandidát 1. Ing. Jiří Teplý
" " 2. Aleš Sychrovský
" " 3. Ondřej Fábera
" " 4. Miloš Řehák
" " 5. Libor Čečetka
" " 6. Bc. Leoš Přibyl
" " 7. Petr Rydlo

Přibyslav

nezávislý kandidát 1. Jakub Přibyl
" " 2. Marek Juhász
" " 3. Lukáš Hanuš
" " 4. Milan Baškovský
" " 5. Pavel Martinec
" " 6. Pavel Hylena
7. Sdružení nezávislých kandidátů
" " 8. Bc. Miroslava Hynková

V ostatních obcích byla zaregistrována pouze jedna kandidátní listina.

Šárka Rybinová
pověřený zaměstnanec RÚ
26. srpna 2010 
Datum vložení: 10. 9. 2010 0:00
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2010 0:00
Autor:

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Rozklikávací rozpočet

Rozpočet

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Sociální sítě

Mobilní aplikace

v_obraze

 
Informace z našeho webu
v chytrých telefonech 

Google play
App Store

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
2
8
2
9
2
10
2
11
5
12
2
13
2
14
2
15
2
16
2
17
2
18
2
19
2
20
2
21
2
22
2
23
2
24
2
25
4
26
2
27
2
28
2
29
2
30
2
31
1

Interaktivní mapa

Kliknutím do mapy otevřete mapový prohlížeč