Taneční online výzva DDM Stonožka

Vzhledem k tomu, že se i nadále nemůžeme věnovat pořádání našich soutěží obvyklou formou, vymýšlíme nové možnosti, jak to udělat, abychom vše dodrželi, a přesto se mohli alespoň trošku pobavit.

VÝZVA PRO VŠECHNY TANEČNICE A TANEČNÍKY

Naši novou výzvu směrujeme ke všem tanečníkům, kteří by si chtěli zasoutěžit alespoň formou nahrávky odeslané k nám do Stonožky.
Není náhoda, že tuto výzvu uskutečňujeme v současné době – za normálního stavu bychom už totiž připravovali XXX. ročník naší taneční soutěže „Raz, dva, tři!“. Nejde to!!!!!

Tak alespoň takto:

Kategorie:

I. Sólo
II. Duo
III. Trio

Kategorie Duo a Trio pouze pro sourozence!

Věková kategorie:

1. Nejmladší – do 6 let
  2. Mladší – do 10 let
  3. Starší – do 15 let
  4. Nejstarší – do 18 let

A jak na to:

Secvičte taneční vystoupení v délce minimálně 1 minuty, pořiďte z tohoto vystoupení videonahrávku a tu nahrajte na server https://uloz.to/. Odkaz na vaše video nám zašlete na náš e-mail info@ddmstonozkanm.cz

Do emailu uveďte prosím své jméno, příjmení a kategorii, ve které soutěžíte a to vše do 10. 5. 2021.

Vaše nahrávky nebudou nikde zveřejněny, budou pouze ohodnoceny odbornou porotou a uloženy do archivu Stonožky.

Pro všechny účastníky připravíme malé či větší ceny – dle umístění a o formě vyhodnocení s předáním cen vás budeme informovat po uzávěrce soutěže. Doufáme, že už bude možné vyhodnocení lepší, než „chodníkovou metodou“.

Těšíme se na příspěvky malých či větších tanečníků a věříme, že příští rok se už konečně zase sejdeme v NOVOMĚSTSKÉ SOKOLOVNĚ!

Taneční online výzva

Datum vložení: 6. 4. 2021 14:46