Pomoc seniorům nad 80 let s registrací očkování

Inforlinka kraje

Přinášíme informace pro občany, kteří by potřebovali pomoc s registrací na očkování proti Covid – 19.

Pokud si sami na registraci netroufáte nebo nemáte přístup k internetu, tak vám pomohou na informační lince koronaviru 1221. Dále se můžete obrátit na nově zřízenou informační linku Královéhradeckého kraje tel.: 495 817 110, kde získáte nejdůležitější informace, a pomohou vám s registrací. Pokud byste ani zde neuspěli a nemáte nikoho blízkého, který by vám s registrací pomohl, obraťte se prosím na Odbor sociálních věcí Městského úřadu Nové Město nad Metuji – Petra Francová, DiS., tel.: 605 260 779.

Inforlinka kraje

Datum vložení: 21. 1. 2021 11:52