Mimořádné testování na Covid-19 v Novém Městě nad Metují

Informační leták

Další možnost testování v Kině 70

Informujeme občany, že v Novém Městě nad Metují bude opět přítomen mobilní testovací tým, který vám může provést spolehlivý a bezplatný test na přítomnost viru SARS CoV-2 (koronavirus, COVID-19) v těle.

Testovací tým bude k dispozici ve středu 14. dubna 2021 od 14.00 do 16.00 h. v budově Kina 70 (bezbariérový přístup je ze zadní části objektu). Občané mají možnost nechat se bezplatně otestovat bez předchozího objednání, stačí jen přijít. Proveden bude vždy antigenní test a v případě pozitivity bude následně proveden na místě i PCR test. Výsledek antigenního testu je znám po cca 15 minutách. Celá akce probíhá ve spolupráci s náchodskou nemocnicí a jejím ředitelem RNDr. Janem Machem, hejtmanem Mgr. Martinem Červíčkem a Krizovým štábem Královéhradeckého kraje a Armádou ČR, za což jim velmi děkujeme!

Informační leták

Datum vložení: 7. 4. 2021 15:46