Další možnost mimořádného testování na Covid-19 v Novém Městě nad Metují

Plakát k akci

Informujeme občany, že v Novém Městě nad Metují bude opět přítomen mobilní testovací tým Armády České republiky, který vám může provést spolehlivý a bezplatný test na přítomnost viru SARS CoV-2 (koronavirus, COVID-19) v těle.

Testovací tým bude k dispozici v pondělí 8. března 2021 od 13.00 do 17.00 h. v budově Kina 70 (bezbariérový přístup je ze zadní části objektu). Občané mají opět možnost nechat se bezplatně otestovat bez předchozího objednání, stačí jen přijít. Proveden bude vždy antigenní test a v případě pozitivity bude následně proveden na místě i PCR test. Výsledek antigenního testu je znám po cca 15 minutách. Vstup do prostor Kina 70 je možný pouze s použitím předepsané ochrany úst a nosu. Prosíme občany také o dodržování rozestupů 2 m.

Celá akce probíhá ve spolupráci s náchodskou nemocnicí a jejím ředitelem RNDr. Janem Machem, hejtmanem Mgr. Martinem Červíčkem a Krizovým štábem Královéhradeckého kraje a Armádou ČR, za což jim velmi děkujeme.

Plakát k akci

Datum vložení: 1. 3. 2021 15:23