Mimořádná zpráva   UK flag   Informace 0 možnostech pomoci Ukrajině    UK flag

Hlášení městského rozhlasu

Vážení občané,
na tomto místě najdete souhrn hlášení městského rozhlasu pro aktuální období.
Rádi bychom Vás upozornili, že zde uvedené informace jsou pouze stručným shrnutím. Podrobnosti a mnoho dalších informací můžete na tomto webu najít v Kalendáři akcí, zprávách ze sekcí Koronavirus COVID-19Aktuální omezení a výstrahyZprávy z městaInformace z úřadu atd.
Dále máte možnost zaregistrovat svůj e-mail, na který Vám budeme zasílat pravidelný týdenní souhrn novinek z webu. V případě krizových informací novinky zasíláme dle potřeby i denně.
Přihlásit k tého službě INFORMACE E-MAILEM se můžete vlevo pod poslední položkou menu. Po vyplnění e-mailu a ověřovacího kódu nezapomeňte potvrdit své přihlášení kliknutím na odkaz, který Vám přijde na zadaný e-mail.

HLÁŠENÍ MĚSTSKÉHO ROZHLASU ZE DNE 16. května - 20. května 2022

Výběrové řízení vedoucí ORM

Město Nové Město nad Metují vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí Oddělení rozvoje města. Předpokládaný nástup je 1. července nebo dle dohody. Přihlášky podávejte do 10. června 2022.

Bližší informace u Ing. Libor Pozděna, vedoucího Odboru majetku města, na telefonu 491 419 691, mobilu 731 411 657, nebo e-mailu pozdena@novemestonm.cz, případně na webových stránkách města v sekci volná místa.

Výběrové řízení ORM

Město Nové Město nad Metují vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka Oddělení rozvoje města – referent investiční, projektový manažer. Předpokládaný nástup je 1. července nebo dle dohody. Přihlášky podávejte do 16. června 2022.

Výběrové řízení OVRR

Město Nové Město nad Metují vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka Odboru výstavby a regionálního rozvoje města. Předpokládaný nástup je 1. listopadu nebo dle dohody. Přihlášky podávejte do 7. června 2022.

Bližší informace u Ing. Miloše Skalského, vedoucího Odboru výstavby a regionálního rozvoje města, na telefonu 491 419 480, mobilu 736 472 603, nebo e-mailu skalsky@novemestonm.cz, případně na webových stránkách města v sekci volná místa.

MKn – Josef II

Městská knihovna vás zve na přednášku Josef II. Největší reformátor mezi Habsburky. Přednáší MUDr. Petr MInařík. Zveme vás ve středu 18. května od 18 hodin do společenského sálu.

MKN - Barvy v paličkované krajce

Městská knihovna vás zve na výstavu Barvy v paličkované krajce. Krása ruční práce členek Klubu přátel paličkované krajky při TJ Sokol Opočno je k vidění ve společenském sále knihovny. Výstava potrvá od 4. května do 31. května Vstup je volný.

MK – Kácov

Městský klub Vás srdečně zve na koncert Smíšeného pěveckého sboru Kácov v neděli 22. května, kde jako host vystoupí Královéhradecký dětský sbor Jitro. Vstupenky jsou v prodeji v Městském klubu, v Informačním centru nebo on-line na www.mestskyklub.cz

MMuz – Staré Nové Město nad Metují

Městské muzeum vás zve na výstavu Staré Nové Město nad Metují. Výstavu historických pohlednic a fotografií ze sbírky pana Josefa Martinka si můžete prohlednout v prostorách muzea do 19. června.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kaple sv. Jana Nepomuckého

Spolek pro záchranu kaple sv. Jana Nepomuckého Vás zve na otevření Kaple sv. Jana Nepomuckého ve dnech svatojánské pouti  15. – 17. května. Vyzdobená kaple bude pro veřejnost otevřena vždy od 15.00 hod. do 17.30 hod. Poutní mše proběhne každý den od 18.00 hod.

Podskalácký bál

Spolek Podskaláků pořádá 148. Podskalácký bál. Netradičně se uskuteční v sobotu 18. června od 20.00 hod. v novoměstské sokolovně. Předprodej a rezervace vstubenek byl zahájen 1. května v Informačním centru na Husově náměstí, Městském klubu nebo online na www. mestskyklub.cz.

SDH Vrchoviny – výročí

Sbor dobrovolných hasičů Vrchoviny Vás srdečně zve na oslavu 140. výročí založení sboru. V sobotu, 4. června, čeká na návštěvníky na hřišti ve Vrchovinách bohatý odpolední program.

Fotbal

Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují zve na domácí utkání mužů krajské první A třídy s fotbalovým klubem Třebechovice tuto sobotu 21. května od 17.00 hod. na stadionu generála Klapálka.

Srdečně zvou pořadatelé.

Informace od nás

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů