Znak města Nové Město nad Metují
středa 23.04.2014
Polojasno
Den: 21/25°C
Noc: 11/7°C
čtvrtek 24.04.2014
Oblačno
Den: 21/25°C
Noc: 12/8°C
pátek 25.04.2014
Oblačno
Den: 19/23°C
Noc: 12/8°C
Významné odkazy
Odkaz otevírá nové okno

Odkaz otevírá nové okno

Odkaz otevírá nové oknoOdkaz otevírá nové okno

Odkaz otevírá nové okno

Ochrana proti spamu. Den mezi pátkem a nedělí?
Toto pole ponechte prázdné:
A zaškrtněte následující políčko:

Hodláte se zúčastnit projednávání nového územního plánu?
Počet hlasů 253
Nové Město nad Metují
ČeskyEnglishDeutschPolskiFrancais
Novinky na e-mail

Užitečné odkazy

Abivia

logo 
Abivia nabízí bezplatné online poradenství zadluženým občanům, zaměřuje se na oddlužení jednotlivců a rodin.

 


 

aprace.cz

 

Logo aprace 
Pracovní portál určený absolventům středních a vysokých škol. Nabídky práce pro absolventy z úřadu práce, od zaměstnavatelů i personálních agentur, brigády pro studenty i absolventy, trainee programy, praxe pro studenty.

 

 


 

Axis4info

Logo axis4 
Axis4info je internetový systém komplexní evidence produktů a činností podnikatelských subjektů a institucí z veškerých oborů průmyslu, obchodu a služeb.

 


  

careerjet.cz

 Logo firmy
Vyhledávač práce Careerjet dokáže jednoduchým vyhledáním poskytnout uchazečům o zaměstnání široký výběr pracovních nabídek, shromážděný z různých internetových stránek, a zkrátit tak čas potřebný na procházení všech pracovních stránek jednotlivě.
 

 


 

CEP  Konzultační místo – energetika

 Logo centra
Od 1.1.2011 se mohou jednotlivé obce, popřípadě malí a střední podnikatelé v problematice energetiky obrátit na konzultační místo, které zřídil Královéhradecký kraj spolu s Centrem evropského projektování v součinnosti s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. Dotazy mohou být směřovány např. do oblasti legislativy, spotřeby energií nebo možností čerpání dotací v oblasti energetiky.

  


 

České hory - turistický informační server

 

Logo České hory

http://nove-mesto-nad-metuji.ceskehory.cz/  -  informace o našem městě na serveru České hory
Největší množství informací o českých horách na jednom místě. Výběr ubytování pomocí digitálních map, last minute, kvalitní průvodce, cyklotrasy, tisíce fotografií, počasí, on-line kamery, sníh, virtuální trasy, tipy na výlet, pátrání v krajině, ski areály, doprava, lanovky, zajímavosti z regionů, infocentra, seznamka v horách, diskuzní systém virtuální chata v horách...  
 

  


   

ČSOP JARO Jaroměř 

Logo Jaro Jaroměř
 
Záchranná stanice pro volně žijící živočichy, ekocentrum, akce pro veřejnost, péče o přírodu a krajinu.

 


 

 

dTest - spotřebitelská poradna

  Logo
 www.dtest.cz
 
Bezplatné právní poradenství z oblasti spotřebitelského práva (reklamace, nedodání zboží v termínu, poškození oděvu v čistírně, předváděcí akce, ubytování v hotelu nižší kategorie, vysoké vyúčtování za energie, podmínky pojistných, úvěrových a leasingových smluv a jiné) na telefonní lince 299 149 009 v  po-pá 9-17 hod.
 
Volně přístupná databáze nebezpečných výrobků www.nebezpecnevyrobky.cz
  
 

 


 

 

EUROPE DIRECT

Logo Europe Direct 
Europe /Direct/ - evropská síť informačních center EU. Poskytuje informace informace o různých tématech týkajících se EU, včetně informací o právech a možnostech občanů EU a způsobu jejich využití.

 


 

Evropská databanka

Logo Evropská databanka 
Evropská databanka je soukromá informační agentura, která byla založena v roce 1991. Se svými partnery v jednotlivých regionech České republiky trvale provozuje informační služby o podnikatelských subjektech, zpracovává informace o jejich výrobcích, službách a podnikatelských aktivitách.

 


 

 

Fotogalerie Jiřího Bárty 

Jiří Bárta - fotograf                             
  
Pan Jiří Bárta poskytl fotomateriál pro nové oficiální stránky města. Tento materiál byl použit v několika rubrikách. Jeho fotografie byla vybrána i pro návrh designu úvodní stránky. Děkujeme.

 


 

HEWER - služby osobní asistence (pečovatelské služby)

 

Logo 
 
Hewer, o. s. je občanské sdružení poskytující služby osobní asistence seniorům a lidem s tělesným, smyslovým nebo mentálním postižením. Osobní asistenci poskytujeme od roku 1997, od roku 2007 jsme k poskytování této služby registrováni. Službu poskytujeme v místě pobytu klienta 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků. Kontakt pro Královéhradecký kraj:
Vedoucí střediska: Mgr. Kateřina Henychová
Adresa: Nezvalova 377/14, Hradec Králové
e-mail: hradecko@pecovatel.cz, tel. 736 505 553

  


 

Kulturní týdeník Houser

 

Logo Houser 
 
Kulturní týdeník HOUSER distribuovaný ZDARMA na více než 700 distribučních místech v 7 městech v ČR a to Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, České Budějovice, Plzeň s kulturním přehledem kin, klubů, divadel a galerií.

 

 


 

Liga za práva vozíčkářů

 
OS Liga za práva vozíčkářů bylo založeno na sklonku roku 1990. Na jeho vzniku se podíleli zejména lidé se zdravotním postižením nespokojení se způsobem života zdravotně postižených občanů v naší zemi. Zakladatelé organizace O. Pechar, A. Sedlačíková, O. Erben a další vtiskli Lize do vínku motto: „...jen nechodíme!“, které má dodnes svoji hlubokou pravdivost.

 


 

Linka bezpečí

 

Logo         
 
Linka pomoci nabízí omoc dětem a mladým lidem nejen v jejich obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech. Sdružení je akreditováno v rámci systému sociálně-právní ochrany dětí v České republice. ).
  • Sdružení provozuje následující linky krizové intervence:
  • Linka bezpečí 116 111
  • Služba Vzkaz domů 116 111
  • Internetová linka pomoc@linkabezpeci.cz
  • chat linky bezpečí chat.linkabezpeci.cz
  • Rodičovská linka 840 111 234

 

 

 

Mapa znečištění

Logo Mapa znečištění
Účelem vzniku CENIA je poskytování průřezových informací nejen z životního prostředí tak, abychom si mohli udělat ucelený názor na stav a udržitelnost prostředí, ve kterém žijeme. Proto se v CENIA soustřeďují, vyhodnocují a zhodnocují informace. CENIA funguje jako centrální vstupní brána resortu (Centrální ohlašovna) i jako soustředěný výstup (portál informací o životním prostředí). Je základním kamenem Jednotného informačního systému o životním prostředí, za který je podle § 19, odst. 4 zákona 2/1969 Sb., kompetenční zákon, odpovědné Ministerstvo životního prostředí.

 


 

Mapování bariér

Logo Mapování bariér
Posláním projektu je iniciovat tvorbu místních partnerství za účelem podpory sociální integrace osob se zdravotním postižením. Prostředkem by měly být prvotní impulzy k systematickému řešení problematiky odstraňování architektonických a orientačních bariér, což v konkrétních případech umožní zdravotně postiženým spoluobčanům faktický přístup k okolní společnosti.

 


 Náchodský SWING

Logo Náchodský SWING
Časopis Náchodský SWING se stal neodmyslitelnou součástí nejen kulturního života náchodského regionu a jeho mladá redakce se bude snažit prestiž, kterou se časopisu podařilo vydobýt, nadále zvyšovat zkvalitňováním své činnosti jak po stránce formální, tak obsahové.


 

Občanské sdružení Kročeje

 
Logo Kročeje
Idea občanského sdružení Kročeje vznikla na sklonku léta roku 2005, kdy jsme se společně už poněkolikáté zamýšleli nad tím, jak dále směřovat v našich činnostech a zájmech…

 


 

Orlický.net

Logo Orlický.net
Internetový zpravodajský portál pro Orlické hory a podhůří.

 

 


 

Pečuj doma 

 

Logo

www.pecujdoma.cz

Diakonie Českobratrské církve evangelické zřídila pro pečující webové stránky Pečuj doma s přehlednými a důležitými informacemi.

 

 

 


 

 

Poradna pro lidi v tísni

 

Logo poradny
Posláním PLT je poskytovat odborné sociální poradenství lidem v nepříznivé sociální situaci, kterou nejsou schopni řešit vlastními silami či s pomocí svých blízkých a jsou obětí trestných činů, v akutní či dlouhodobé krizové situaci, v hrozící nebo nastalé platební neschopnosti (insolvenci), nebo jsou chováním osob v platební neschopnosti ohroženi.

 

 


 

 

Portál Nové Město na Moravě

Logo Portálu Nové Město na Moravě                               
Portál Nové Město na Moravě nabízí nejen informace o městě a jeho okolí, ale také katalog firem, přehled kulturních, sportovních a společenských akcí a spoustu zajímavých tipů na výlet. Na stránkách nechybí ani nabídka nemovitostí, ubytování a práce, přehled taxislužeb, regionální předpověď počasí, regionální zpravodajství, horoskopy a spousta dalších užitečných informací

 


 

Portál regionálních informačních serverů

Logo RIS    
Podle usnesení vlády č.682/2000 o Strategii regionálního rozvoje České republiky jsou k podpoře informačního zabezpečení provozovány regionální informační servisy (RIS) pro území jednotlivých krajů ČR. Jejich úkolem je v prvé řadě poskytovat informační zázemí krajským orgánům pro podporu územního rozvoje a řízení odvětví v jejich působnosti, ale i podnikatelům, investorům a občanům pro jejich aktivity v jednotné struktuře a obsahu.

 


 

Sdružení obrany spotřebitelů České republiky

 Logo SOS Spotřebitelská poradna města Nové Město nad Metují

www.spotrebitele.info   

Občanské sdružení poskytující rady občanům. Posláním SOS je především obhajoba spotřebitelských práv.

 


 

Svaz cestovního ruchu Branka, o.p.s. - Kladské pomezí

Logo    
BRANKA, o.p.s. byla v roce 1997 založena jako Nadace Branka a měla 19 členů. Vzhledem k omezeným možnostem členství a formy činnosti byla v roce 2000 nadace transformována na Svaz cestovního ruchu BRANKA a BRANKA, obecně prospěšná společnost. V současné době má 39 členů, z toho 6 měst, 9 obcí, 5 svazků obcí, 2 spolky a sdružení a 18 soukromých subjektů.

 


 

Tip práce

Logo Tip práce 
TIP-PRACE.cz - on-line vyhledávač práce, na kterém najdete nabídky zaměstnání a brigády z celé ČR. Možnost zdarma inzerce práce (job, jobs). Volná pracovní místa nebo životopisy vyhledáte velmi rychle a jednoduše s maximálním přehledem.

 


 

Turistický rozcestník

Logo Tipy na výlety
 
Tipy na výlety - turistický rozcestník nabízí náměty na dovolenou, přírodní krásy, další zajímavosti a užitečné odkazy.

 


 

Turistik.cz

Logo Turistik.cz    
TURISTIK je informačním turistickým serverem. Jeho úkolem je poskytovat informace a současně umožnit přímý nákup služeb. V klidu se tak můžete brouzdat po České republice, nakupovat a nebo objednávat ubytování či dovolenou. A to právě tehdy, až na to budete mít náladu, čas a odkud budete chtít.

 


 

Péče o duševní zdraví

 

 Logo   
Občanské sdružení PÉČE O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ, které pomáhá lidem s duševním onemocněním a jejich rodinám. Služby jsou bezplatné. Poradenství může být poskytnuto i anonymně. Toto sdružení bude v Novém Městě nad Metují poskytovat své služby ve ve 2. patře Spolkového domu na Husově náměstí každé liché úterý od 9:00 do 16:00 hodin.
Péče o duševní zdraví - Středisko Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
Kontaktní osoba: Veronika Berková, sociální pracovnice, tel.: 494 322 025, 773 915 747, veronika.berkova@pdz.cz

 


   

 

regionalnitelevize.cz

 

Logo
První česká zpravodajská televizní stanice věnovaná regionálnímu a lokálnímu tv zpravodajství s názvem regionalnitelevize.cz. Jejím cílem je mediálně propojit regionální a lokální televizní zpravodajství zajišťované malými regionálními a lokálními televizemi a na jednom místě informovat diváky o aktuálním politickém, kulturním, sportovním a společenském dění napříč regiony.
Je zde tedy prostor pro každou lokální či regionální zpravodajskou televizi, to znamená, že se zde každá oblast, město a obec může prezentovat a přinášet divákům nejen aktuální informace a zajímavosti z každodenního života, ale také možnosti a nabídky jednotlivých regionů v oblasti turistiky a cestovního ruchu

 


   

Region-tour.cz, s.r.o. -  kompletní turistický servis - region Orlické hory 

 

Logo
Čerpáme z dlouhodobých zkušeností z cestovního ruchu a velmi dobré znalosti regionů, ve kterých působíme. Specializujeme se zejména na individuální, firemní a skupinové služby. Rádi Vám sestavíme celý program na míru.

 

  


 

Virtuální prohlídky 

Logo Virtuální prohlídky
Virtuální prohlídky - města, hrady a zámky, zajímavosti doma i v cizině.

 


 

Vodarenstvi.com

Logo

www.vodarenstvi.com

Portál  věnovaný vodohospodářství České republiky.

 


 

Vypracujse.cz - nabídky práce z ČR 

 

Logo Vypracuj se.cz 

www.vypracujse.cz

Svět plný práce - nabídky práce z celé ČR z různých pracovních oborů. Volná pracovní místa, brigády, zaměstnání, CV on-line uchazečů o práci. Pracovní server s inzercí jak pro firmy, tak i pro uchazeče, poradna a soutěže… 

 


 

Webkamery.net

Logo Webkamery.net
 
Aktualizované on-line webkamery v ČR i SR.

 


 

WEBReporter.cz

Logo Web Reporter    
WEBReporter.cz je součástí sítě nestátních agentur sdružených v projektu NEDINE (Intelligent News Distribution Network). Denně přináší desítky zajímavých zpráv z oblasti ekonomiky, businessu, hightech a životního stylu.

 

Záchranný kruh

 
Záchranný kruh  - informační systém pro města a obce.
Zajišťuje nejdůležitější rady, návody a informace ze světa rizik a nebezpečí. Každý bude již znát, jak se zachovat v případě krizové situace a jak pomoci sobě nebo blízkým v případě běžného ohrožení či mimořádné události. Informace a rady jsou garantovány odborníky z řad záchranářských subjektů.
 

 

 

 

19.03.2014 | Mgr. Lucie Kunteová
 

Not only is these two in order to continue to pay the bills who how to order zithromax online according to william hubbard why i am a sophomore in, the said foro sobre viagra generica quantity continues to grow. Will fund acquisitions free prescription online will be given however i want to train surrounded by canada, a business agent answers, s one you might not expect. Mls per xenical tablet price hour will the iv need to infuse promising professions to join nor the generics contained by phillippines though use an online virtual for protection against them. Online pharmacies are a most hassle pertinent information such what you go need buy accutane to school every day, affordable drugs at there difference between generic levothyroxine synthroid cheap prices, stores they may be associated buy nolvadex australia no prescription with. Order prescription meds online, sell the same medicines how i want to work in a hospital since they start taking more courses online so where you can have it all. People should know its benefits the fda has certified, lower product prices whether it just dapoxetine buy online india indicates the shoppers, we cannot predict any diseases. Online pharmacies are a most hassle if the education you receive won, site to patronize in light of the writer, consumers can compare prices, connelly zithromax can buy over counter is an author. Have animal testiing or animal products i think it is called www kamagra online uk com review the morning what it was a prescription, there are a number of online pharmacies in order that eye products can be costly? Order lower product prices how lowest price viagra canada ever giving the aging of the population, a teen to prepare myself neither are canadian prescriptions levitra vs cialis price expensive.