Občan

Kontaktní informace

Město Nové Město nad Metují
náměstí Republiky 6
549 01  Nové Město nad Metují

E-mail
posta@novemestonm.cz

Telefon
491 419 611

Podrobný kontakt, úřední hodiny
 


Facebook Nové Město nad Metují

Rozklikávací rozpočet

Rozklikávací rozpočet

 

Počitadlo přístupů

Návštěvnost:

ONLINE: 28
DNES: 1507
TÝDEN: 7023
CELKEM: 1244161

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • En français
  • Po polsku
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Seznam osob a kontaktní spojení

Zastupitelstvo města

Členové Zastupitelstva MĚSTA
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

volební období 2014-2018

Zobrazení podle abecedy

OsobaKontaktní spojení
Beseda Michal, Ing., MBA

Telefon: 491 419 602

Mobil: 774 814 457

E-mail: beseda@novemestonm.cz

Černý Lubomír, Mgr.

Mobil: 603 186 724

E-mail: celu@seznam.cz

Čopík Jan, Ing., Ph.D.

Mobil: 730 192 021

E-mail: jancopik@post.cz

Fanta Petr, Bc.

Mobil: 776 580 150

E-mail: petr.fanta@hasici.eu

Hable Petr

Telefon: 491 419 601

Mobil: 739 042 123

E-mail: hable@novemestonm.cz

Hladík Jiří

Telefon: 491 472 119

Mobil: 731 658 055

E-mail: hladik.cz@gmail.com

Hovorka Libor, Ing.

Mobil: 775 600 606

E-mail: libor.hovorka@email.cz

Hylský Josef, Mgr.

Telefon: 737 807 867

E-mail: hylsky_josef@seznam.cz

Krýda Jiří

Mobil: 602 442 677

E-mail: jkryda@kamat.cz

Kulhavá Zdeňka, PhDr.

Mobil: 731 625 111

E-mail: z.kulhava@poverner.cz

Maur Vilém, Ing., MBA

Mobil: 731 421 252

E-mail: Vilem.Maur@contipro.com

Němeček Jan, Ing.

Mobil: 737 201 680

E-mail: jnemecek@csob.cz

Neumann Jan, Ing.

Telefon: 491 470 572

E-mail: j.neumann@billcom.cz

Neumann Petr, Ing.

Mobil: 606 746 077

E-mail: neumannpetr@atlas.cz

Petruželková Marie

Mobil: 606 527 500

E-mail: maruska@petruzelka.cz

Stránka